Son dakika: Survivor kim elendi? İşte elenen isim! Bu akşam Survivor’da adaya kim veda etti? SMS puan durumu! 3 Mayıs 2022 Survivor ödülü kim kazandı?

Survivor kim elendi? sorusu günün en çok aratılan sorgulatması… 3 Mayıs 2022 Survivor eleme adayları ile kim elendi, bu akşam kim gitti? soruları araştırılıyor. Acun Ilıcalı’nın sunduğu ve TV8’de yayınlanan Survivor yarışmasında bu haftanın SMS sıralaması da merak ediliyor. Survivor genel performans puan durumu exxen web sitesinden açıklanıyordu. SMS sonuçlarına göre elenen isim merak ediliyor. Noter huzurunda açıklanan SMS oy sıralamasına göre adaya veda eden isim belli oluyor. İşte Survivor SMS sıralaması belli oldu mu, kim birinci oldu, kim elendi? sorularının yanıtları…

Survivor’da kim elendi, kim gitti soruları ilgiyle takip ediliyor. TV8’de Acun Ilıcalı’nın sunduğu Survivor’da bu akşam eleme heyecanı yaşanıyor. Acun Ilıcalı 3 Mayıs 2022 Survivor SMS oy sıralamasına göre elenen ismi duyuracak. Survivor 2022 son bölümde gönüllü ve ünlü takımında eleme heyecanı yaşanıyor. Geçen hafta boyunca oynanan dokunulmazlık ve eleme oyunlarında potaya giren isimler belli olmuştu. Bu akşam Survivor ada eleme konseyinde açıklanacak SMS oylaması sonucunda bir yarışmacı adaya veda edecek. Bu bilgiler doğrultusunda yarışmanın izleyicileri ve müdavimleri Survivor’da kim elendi, kim gitti? sorusunun yanıtını merak ediyor. 3 Mayıs 2022 Salı Survivor’da kim elendi, kim gitti? sorusu hakkında bilgiler… 

Survivor’da kim elendi 3 Mayıs 2022?

Survivor’da oynanan haftanın son dokunulmazlık oyununu Gönüllüler takımı kazandı. Ünlüler takımında eleme heyecanı daha yoğun hissediliyor. Aday sayısının fazla olması ünlüleri heyecanlandırdı. Evrim Gönüllüler Adasının eleme adayı olmuştu. Elenen isim bu akşam belli oluyor. 

Evrim, ”Düz mantık düşünürsem Sude gider. Dışarıdan bir göz olarak düşünüyorum. Barış’ı düşünürsem son zamanlarda hiçbir şey katamadı. Benim görüşüm. Herkes aslında burada kendince Survivor’dır. Ayşe sonradan geldiği için adapte olamadı. Kendimi düşünüyorum inadına bütün potalardan çıkıyorum. ” dedi.

Survivor All Star’a veda eden isim belli oldu. Survivor’a Barış veda etti. Survivor, Barış, ”Çok büyük bir hata yaptım. Herkes zorlanıyor. En son Seda hastaydı hasta hasta öne çıkıyor. Ben kaldıramazdım. Benim yaşadığım şeyler kendi seçimim ama hayırlısı oldu. Hata yaptım. Diğer Survivor’lara örnek olsun.” dedi. 

Survivor Barış mı elendi? Survivor Barış ne yaptı?

Ödül oyununu hangi takım kazandı?

Survivor’da ödül oyununu Gönüllüler takımı kazandı. Ünlüler takımı son iki ödül oyununu da kaybetmenin üzüntüsünü yaşadı.

About admin

Check Also

Dila Tarkan 4 aylık hamile!

Dilasima Group’un varisi Dila Tarkan, 2019’dan beri aşk yaşadığı Dağhan Doğruer’den şubatta Miami’de evlilik teklifi almış, martta …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.