Ekin Uzunlar kimdir, kaç yaşında, nereli? Ekin Uzunlar ile ilgili bilgiler!

Karadeniz müziğinin sevilen sesi Ekin Uzunlar Star TV’de ekranlara gelen İbo Show’un 4 Mayıs program konukları arasında yer alıyor. Kemençesiyle seslendirdiği Karadeniz şarkılarıyla son dönemlerin en çok dinlenen yeteneklerinden biri olan Ekin Uzunlar, içten ve samimi yorumlarıyla da dikkat çekiyor.

EKİN UZUNLAR KİMDİR?

Ekin Uzunlar 21 Ağustos 1991 yılında dünyaya geldi. Babası Arnavut göçmeni olup, annesi ise Çaykaralıdır. Küçük yaşlarda iki tahtayı birbirine sürterek başlamış olduğu sanat hayatına dayısının desteğiyle resmiyet kazandırarak 8 yaşından itibaren kemençe çalmaya başlamıştır. Günümüz Karadeniz otantik müziğiyle batı müziğini sentezleyerek kendi tarzını ortaya koymuştur. Oy Benim Sevduceğum, Son Bir Kez gibi şarkıları ile geniş kitlelere ulaşmıştır. 2011 yılındaki Sümela’nın Şifresi ve 2015 yılındaki Bizim Hikaye filmlerinin soundtracklerine kemençesi ile eşlik etmiştir.

EKİN UZUNLAR ŞARKILARI

Öptüm Nefesinden

Hüznün Gemileri

Geliyorum Yar

Son Bir Kez

Göze Geldik

Zindan

Duy Sesimi

Hediye

Alışamadı Gönlüm

Adı Sensin Bilsinler

En Büyük Günahımsın

Bahar (Mustafa Ceceli düet)

Simsiyahım (Sinan Akçıl düet)

Dilan Çıtak kimdir, kaç yaşında? İbrahim Tatlıses’in kızı Dilan Çıtak’ın annesi kim?

About admin

Check Also

Dila Tarkan 4 aylık hamile!

Dilasima Group’un varisi Dila Tarkan, 2019’dan beri aşk yaşadığı Dağhan Doğruer’den şubatta Miami’de evlilik teklifi almış, martta …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.