Seda Sayan’ın eski eşleri kimdir? Seda Sayan’ın önceki evlilikleriyle ilgili bilgiler..

Seda Sayan’ın hayatı ve eski eşleri ile ilgili detaylar magazin gündeminde. Seda Sayan’ın geçtiğimiz günlerde müzisyen Çağlar Ökten’den evlilik teklifi aldığı ve bu teklifi kabul edildiği iddia edilmişti. Seda Sayan ise bu teklifi önce yalanladı sonra ise kabul etti. “Teklif aldığım doğru, Çağlar daha önce 1 evlilik yapmış 11 yaşında bir oğlu var, şu an her şey yolunda gidiyor çok iyi anlaştığımız kesin, hayırlısı” ifadelerini kullanmıştı. Seda Sayan ve Çağlar Ökten dün akşam Swiss Otel The Bosphourus ‘da Beşiktaş Belediyesi Nikah Daire Başkanı Osman Kurtoğlu‘nun gerçekleştirdiği nikah ile evlendiler.

SEDA SAYAN’IN ÖNCEKİ EVLİLİKLERİ

İlk ünlü olduğu zamanlardan bu yana her daim gündemde olan Seda Sayan hayatına 6 evlilik sığdırdı. Seda Sayan’ın

1.evliliği Rıdvan Kılıç
2.evliliği Sinan Engin
3.evliliği Soner Yapcacık
4.evliliği Tuncay Kıratlı
5.evliliği Gökhan Şükür
6.evliliği Onur Şan
7.evliliği Çağlar Ökten

SEDA SAYAN- RIDVAN KILIÇ 

Seda Sayan ilk evliliğini 26 yaşında yaptı. İlk eşinin ismi Rıdvan Kılıç’tı… Bir dönem Galatasaray’da da forma giyen eski futbolculardan Rıdvan Kılıç ile yaptığı evlilik jet hızıyla bitti. Mayıs1987’de evlenen Seda Sayan, aynı yılın Aralık ayında boşandı.

SEDA SAYAN- SİNAN ENGİN 

Rıdvan Kılıç’tan sonra bir başka futbolcu Seda Sayan’ın kalbini fetheder. Seda Sayan’ın fotoğraflarını gördükten sonra ona hayran kalan Sinan Engin her gece soluğu Maksim gazinosunda alır, Seda Sayan’a güller gönderir, ondan aşk şarkıları ister. 1990 yılında Sinan Engin ile evlenen Seda Sayan ikinci evliliğinden ilk kez hamile kalır. 1 sene sonra Oğulcan’ı dünyaya getiren Seda Sayan, Sinan Engin’in işi nedeniyle Ankara’ya taşınır ve sahnelere ara verir. İkilinin evlilikleri 1995 yılında son bulur. Fotoğraftaki Sayan’ın bu evlilikten olan oğlu Oğulcan…

SEDA SAYAN- SONER YAPCACIK 

Seda Sayan’ın hayatındaki en tuhaf evliliklerinden biri bu… Arkadaşlarıyla Etiler’de turlayan Seda Sayan’ın arabasına, kırmızı ışıkta bir motor kurye yanaşır. Motordaki genç ile göz göze geldikten sonra Seda Sayan, kuryenin motorunu sağa çekmesini ister. Kırmızı ışık sayesinde tanışan çift, 3 dakika sonra Seda Sayan’ın, Soner Yapcacık’a evlenme teklif etmesiyle mutlulukla sonlanır. 25 Ağustos 1998’de nikah kıyarlar. Damat Soner Yapcacık’ın memleketi olan Karadeniz Ereğli’de gizlice evlenen ikilinin evlilikleri fazla sürmez ve kısa bir süre sonra Seda Sayan’ın bu evliliği de son bulur.

SEDA SAYAN- TUNCAY KIRATLI 

Soner Yapacık’tan boşanan Seda Sayan 2000 yılının nisan ayında sürpriz bir kararla iş insanı Tuncay Kıratlı ile evlendi. Tuncay Kıratlı’nın kuzeni olan Alp Başaran ile daha önceden nişanlanan Seda Sayan’ın bu evliliği büyük bir tepki çekmişti. Nikah masasına 4. kez oturan Seda Sayan’ın bu evliliği de çok kısa sürdü.              

SEDA SAYAN- GÖKHAN ŞÜKÜR

Seda Sayan’ın 3. futbolcu eşi olan Gökhan Şükür ile tanışması Sedat Paker sayesinde olur. Sedat Peker ile tanışmışlığı olan Gökhan Şükür, Peker’in verdiği davetlerde sık sık karşılaşır. Gökhan Şükür bir dönem Galatasaray’ın alt yapısında oynadıktan sonra Bakırköyspor’da forma giymiş, ardından birkaç takım dolaşıp futbolu bırakmıştı. Ailesinin tüm karşı çıkmalarına rağmen Seda Sayan ile gizlice nikah kıyan Gökhan Şükür, Sayan ile 13 ay evli kalabildi. Gizlice evlenen çift 2005 yılında yine gizlice boşandılar.

SEDA SAYAN- MEHSUN KIRMIZIGÜL 

Bir ara Mahsun Kırmızıgül ile üç yıl birlikte oldu ama bu ilişki evliliğe gitmedi.

SEDA SAYAN- NİHAT DOĞAN 

Seda Sayan’ın sabah programına davet ettiği ve o günden sonra mütemadiyen her hafta programına çağırdığı Nihat Doğan ile olan aşkı “reyting” uğruna bir ilişki olarak yorumlandı. Tüm bu iddialara rağmen birlikteliklerini sürdüren ve birbirlerini gerçekten çok sevdiklerini söyleyen ikilinin ilişkisi, nikah masasında sonlanmadan bitti.

SEDA SAYAN- ONUR ŞAN

Seda Sayan, Nihat Doğan ile olan birlikteliğini sonlandırdıktan sonra sürpriz bir nikaha daha imza attı. Seda Sayan, Türk halk müziği sanatçısı Onur Şan’la 1 Şubat 2008 tarihinde Çırağan Sarayı’nda evlendi. Seda Sayan ve Onur Şan Şubat 2010 tarihinde boşandı.   

SEDA SAYAN- ERKAN ÇELİK

Seda Sayan, evliliğe doğru giden 6 yıldır birlikte olduğu Erkan Çelik’ten de ani bir kararla ayrılmıştı.

Çağlar Ökten kimdir, kaç yaşında, nereli? Çağlar Ökten ile ilgili bilgiler..

About admin

Check Also

Dila Tarkan 4 aylık hamile!

Dilasima Group’un varisi Dila Tarkan, 2019’dan beri aşk yaşadığı Dağhan Doğruer’den şubatta Miami’de evlilik teklifi almış, martta …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.